Parafia pw. Świętego Wojciecha
Bobowo

Cmentarze parafialne po inwentaryzacji w internecie

Niedziela, 15 Grudzień 2019 r.

Cmentarze parafialne po inwentaryzacji w internecie


Uprzejmie informujemy, iż na dzień 15.12.2019r wykonano inwentaryzację Cmentarzy Parafialnych w Bobowie i Wysokiej.

W związku z tym bardzo prosimy, aby sprawdzić, czy wszystkie dane są właściwe, tj. czy są właściwie zapisane dane pochowanych, czy zgadzają się daty, czy wszyscy pochowani są dopisani do grobu.

Można to zobaczyć na stronach internetowych:
www.cmentarnik.net/bobowo oraz www.cmentarnik.net/wysoka.

Bardzo prosimy o zgłaszanie się do biura parafialnego w godzinach jego pracy w celu wyjaśnienia ewentualnych nieścisłości i braków - np. są groby, na których nie ma żadnych informacji o pochowanych lub informacje są niepełne

W przypadku, jeśli w systemie wyświetla się informacja z prośbą o kontakt z biurem parafialnym, a wszelkie sprawy Państwo mają na bieżąco pozałatwiane prosimy o taką krótką informację (pocztą elektroniczną lub w systemie cmentarnik) lub osobisty kontakt w biurze parafialnym i zostanie to natychmiast uwzględnione w systemie.

Informujemy również, iż nie przewiduje się pobierać żadnych kar i opłat zaległych.

Wg. Ustawy z dnia 31 stycznia 1959r o cmentarzach i chowaniu zmarłych, Art 7 pkt. 1 i pkt. 2 - grób do ponownego pochówku może być zagospodarowany po 20 latach od daty pochowania zmarłego w przypadku braku przedłużenia jego ważności.

MSZE ŚWIĘTE

Bobowo
Niedziele i święta: 8.00, 11.30
Dni powszenie:  18.00
Pierwsza sobota m-ca: 8.00

Kościół Filialny Wysoka
Niedziele i święta: 10.00
Dni powszenie:  17.00

Spowiedź

15 minut przed Mszą świętą

Pierwszy piątek m-ca:
Bobowo: 17.20-18.00
Wysoka 16.30-17.00

BIURO PARAFIALNE

Czynne wtorek, czwartek, piątek:
- po Mszy świętej wieczornej