Parafia pw. Świętego Wojciecha
Bobowo

KOLĘDA

Poniedziałek, 06 Styczeń 2020 r.

KOLĘDA


W związku z moją chorobą odwołuję wizytę duszpasterską do piątku 10 stycznia włącznie. Kolęda 9 stycznia na ul. Ogrodowej (ks. Wojciech) odbędzie się bez zmian. Niebawem podam nowy harmonogram dla odowłanych wizyt. Pozostałe wizyty - bez zmian. Przepraszam za utrudnienie, polecam się Waszej modlitwie.

                                                                                                                                                                                                                                      Ks. Proboszcz

MSZE ŚWIĘTE

Bobowo
Niedziele i święta: 8.00, 11.30
Dni powszenie:  18.00
Pierwsza sobota m-ca: 8.00

Kościół Filialny Wysoka
Niedziele i święta: 10.00
Dni powszenie:  17.00

Spowiedź

15 minut przed Mszą świętą

Pierwszy piątek m-ca:
Bobowo: 17.20-18.00
Wysoka 16.30-17.00

BIURO PARAFIALNE

Czynne wtorek, czwartek, piątek:
- po Mszy świętej wieczornej