Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 09 Październik 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą

1. Jutro w poniedziałek adoracja Najśw. Sakramentu w łączności z modlitwą różańcową od godz. 17:30 – 18:00.

2. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne tylko we wtorek środę i czwartek.

3. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na kolektę inwestycyjną. Bardzo dziękuje za ofiary składane do puszek na rzecz pogorzelców. Za tydzień 16.10. też zbiórka do puszek na ten cel.

4. Trwa zbiórka na rzecz tegorocznych inwestycji (remont dachu i odkrywki fragmentu sufitu.) Dziękuję za każdą ofiarę.

6. W październiku różaniec od pon – pt. o 17:35, w niedzielę proszę o poprowadzenie o 7:30. Różaniec dla dzieci będzie w poniedziałki o 16:15. W tym tygodniu w czwartek nabożeństwo fatimskie i różaniec po Mszy św.

7. W piątek 14 października po Mszy wieczornej zbiórka dla ministrantów.

8. Można zabierać karteczki i składać wypominki. W tym roku pewna nowość! Wypominki roczne –składamy najlepiej w biurze parafialnym i tradycyjnie zaznaczamy przed którą Msza mają być czytane. Wypominki tzw. Jednorazowe będą czytane przed Mszami 2 listopada. Natomiast w oktawie będzie Msza św. zbiorowa za zmarłych – na przemian w Wysokiej i Bobowie, zawsze odprawiana za wszystkich których wypisaliśmy. Składamy karteczkę z ofiarą (1 średnia intencja Mszy św.)a udział mamy w 7 Mszach zbiorowych.

9. GOPS w Bobowie wraz z kołem emerytów i rencistów zaprasza na darmowy BAL Seniora 21 października 2022 o godz. 16:00 w Sali KGW Wysoka. Zgłoszenia do dnia 16 października pod nr telefonu 58 562-17-16.

10. W IV niedziele miesiąca 23 października będziemy przeżywać uroczystość wprowadzenia relikwii bł. Stefana kard. Wyszyńskiego z udziałem zaproszonych gości. Będzie transmisja uroczystości poprzez Radio Głos. Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Biskup Diecezjalny – Ryszard Kasyna. Czekamy na zamówiony relikwiarz, jeśli ktoś chciałby wspomóc zapraszam do indywidualnego kontaktu. Dziękuję tym, którzy złożyli ofiary.

11. Polecam lekturę prasy katolickiej.

12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: w środę Kazimierza Wyczyńskiego l. 89 z Bobowa, w czwartek Reginę Czarnecką l. 74 z Bobowa. Dobry Jezu…