Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 16 Październik 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

1. Dziś Dzień Papieski. Na Mszach św. w Bobowie można pomodlić się przy relikwiach św. Jana Pawła II, na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo relikwiami.

2. Jutro w poniedziałek adoracja Najśw. Sakramentu w łączności z modlitwą różańcową od godz. 17:30 – 18:00.

3. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne tylko w środę i czwartek.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na kolektę inwestycyjną. (4570 zł). Dziękuje za ofiary składane na remont dachu – szczegóły podam w najbliższym czasie. Jeśli ktoś chciałby przekazać jeszcze ofiary na ten cel może je przekazać osobiście lub wpłacić na konto parafii. Bardzo dziękuje za ofiary składane do puszek na rzecz pogorzelców 10.280 zł przekazano na ten cel 11.000 zł. Dziś też zbiórka do puszek na rzecz pogorzelców.

6. W środę 19 października zapraszam na Msze św. uczcimy bł. ks. Jerzego Popiełuszkę. Błogosławieństwo relikwiami.

7. W październiku różaniec od pon – pt. o 17:35, w niedzielę proszę o poprowadzenie o 7:30. Różaniec dla dzieci będzie w poniedziałki o 16:15.

8. W piątek 21 października zbiórka dla ministrantów po Mszy św. Obecność obowiązkowa.

9. Można zabierać karteczki i składać wypominki. W tym roku pewna nowość! Wypominki roczne –składamy najlepiej w biurze parafialnym i tradycyjnie zaznaczamy przed którą Msza mają być czytane. Wypominki tzw. Jednorazowe będą czytane przed Mszami 2 listopada. Natomiast w oktawie będzie Msza św. zbiorowa za zmarłych – na przemian w Wysokiej i Bobowie, zawsze odprawiana za wszystkich których wypisaliśmy. Składamy karteczkę z ofiarą (1 średnia intencja Mszy św.)a udział mamy w 7 Mszach zbiorowych.

10. Za tydzień 23 października będziemy przeżywać uroczystość wprowadzenia relikwii bł. Stefana kard. Wyszyńskiego z udziałem zaproszonych gości. Będzie transmisja uroczystości poprzez Radio Głos. Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Biskup Diecezjalny – Ryszard Kasyna. Bardzo proszę o zorganizowanie się i pomoc w posprzątaniu terenu wokół kościoła.

11. Polecam lekturę prasy katolickiej.

12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: w środę Irenę Glaza l. 81 z Bobowa. Dobry Jezu…