Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę zwykłą

Niedziela, 23 Październik 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę zwykłą

1. Dziś Niedziela misyjna. Bóg zapłać za ofiary składane na misje.

2. Bardzo dziękuję za pomoc i organizacje uroczystości wprowadzenia relikwii bł. Stefana kard. Wyszyńskiego. Dziękuję wszystkim zaangażowanym, dziękuję KGW Bobowo za przygotowanie posiłku, za wsparcie Panu Wójtowi, składającym ofiary na relikwiarz i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tej Uroczystości.

3. Jutro w poniedziałek adoracja Najśw. Sakramentu w łączności z modlitwą różańcową od godz. 17:30 – 18:00.

4. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek.

5. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na rzecz pogorzelców.

7. W sobotę w Bobowie od godz. 17:00 okazja do spowiedzi przed Wszystkimi Świętymi. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty. Będzie 2 spowiedników.

8. W poniedziałek 31 października Msza w Bobowie będzie o 17:00. Pół godziny przed mszą różaniec. Natomiast zapraszam na Mszę i po Mszy na nabożeństwo ku czci Wszystkich Świętych. Będą śpiewy i słodycze. Dzieci, młodzież i dorośli przebierają się za świętych Patronów.

9. W piątek 21 października zbiórka dla ministrantów po Mszy św. Obecność obowiązkowa.

10. Można zabierać karteczki i składać wypominki. W tym roku pewna nowość! Wypominki roczne –składamy najlepiej w biurze parafialnym i tradycyjnie zaznaczamy przed którą Msza mają być czytane. Wypominki tzw. Jednorazowe będą czytane przed Mszami 2 listopada. Natomiast w oktawie będzie Msza św. zbiorowa za zmarłych – na przemian w Wysokiej i Bobowie, zawsze odprawiana za wszystkich których wypisaliśmy. Składamy karteczkę z ofiarą (1 średnia intencja Mszy św.)a udział mamy w 7 Mszach zbiorowych.

11. Polecam lekturę prasy katolickiej.