Ogłoszenia parafialne na XXXIV Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 20 Listopad 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXIV Niedzielę Zwykłą

1. . Dziś kolekta na rzecz WSD w Pelplinie

2. Jutro w poniedziałek adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 18:30 – 19:00

3. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w czwartek i piątek.

5. W sobotę 26 listopada odbędą się obowiązkowe rekolekcje GPS dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Odpowiednie formularze można pobrać ze strony internetowej Szkoły. Informacje u mnie i u p. katechetki Elżbiety Koszewskiej. Młodzież proszę aby w dzień rekolekcji miała ze sobą formularze/ zgody od rodziców oraz 10 zł, które przeznaczamy na posiłek (będzie ciepła zupa) i sprawy organizacyjne. Przychodzimy na godz. 8:30, rozpoczynamy o godz. 9:00. Bardzo proszę o zgłaszanie się rodziców chętnych do pomocy na czas trwania rekolekcji.

6. Za tydzień w sobotę 26 listopada Mszą wieczorną rozpoczynamy czas adwentu. Jest to radosny czas oczekiwania na powtórne przyjście Pana, jednak w swojej istocie jest czasem zadumy i refleksji nad życiem i moją osobistą gotowością na spotkanie z Panem. O godz. 18:00 w sobotę będą biły dzwony na początek nowego roku kościelnego.

7. Można nabyć w zakrystii świece Caritas – Wigilijne dzieło pomocy (duża 20 zł, mała 10 zł) oraz pobłogosławiony opłatek za dobrowolną ofiarę. Ofiary z opłatka przeznaczamy na organizacje Orszaku Trzech Króli. W tym roku świec jest troszkę mniej, więc proszę nie czekać do ostatniej chwili.

8. Już teraz zapowiadam, że Msze św. roratnie będą w Bobowie od poniedziałku do piątku o godz. 18:00. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych. Rozpoczynamy 28 listopada.

9. W dniach 21 – 23 listopada będzie mnie zastępował Ks. Wojciech.

10. Polecam lekturę prasy katolickiej jest nowy nr Pielgrzyma z relacją z uroczystości wprowadzenia relikwii bł. Stefana kard. Wyszyńskiego.

11. Zachęcam do udziału i zapisywania się na pielgrzymkę do Medjugorie (15-23 maja 2023r.)